OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM PRO AMBULANCE
logo

Systém byl vyvinut na základě dlouholetých zkušeností v oblasti poskytování privátní zdravotní péče tak, aby uspokojil náročné požadavky pacientů (objednávání na konkrétní termín, informativní SMS atd.) a zároveň poskytl lékaři jednoduchý a účinný nástroj pro efektivní organizování jeho pracovních aktivit a komunikaci s pacienty a kolegy.

 • systém pro online plánování a komunikaci
 • určený pro nemocnice, polikliniky, individuální ambulance, domácí péči atd.
 • optimalizuje komunikaci mezi lékaři a mezi lékařem a pacientem
  • přes callcentrum s jednoznačnou identifikací pacienta
  • křížové objednávání mezi lékaři

MAX je systém určený pro zprostředkování komunikace mezi pacienty a lékařem a mezi lékaři. Disponuje jednoduchým uživatelským rozhraním k elektronickému diáři lékaře a nabízí široké možnosti personalizace a nastavení. Klientský program dokáže spolupracovat s většinou ambulantních programů.

screen

MAX má data a základní funkce uložené a realizované na serveru, který prostřednictvím webových služeb komunikuje se specializovanou klientskou aplikací popř. dalšími ambulantními a nemocničními systémy.

Medicínský Automatizovaný Komunikační Systém zajišťuje pacientům rychlejší a snadnější přístup ke zdravotním službám.

Výhody systému

Možnost definování diáře, dle přání lékaře.

Barevné odlišení úkonů.

Přizpůsobení vzhledu diáře (skrytí víkendů a vybraných časů.

Možnost vložení krátké poznámky při objednání k specialistovi.

Využitelný pro všechny medicínské odbornosti.

Vhodný jak pro malé ambulance, tak pro velká zdravotnická zařízení.

Možnost nastavení několika druhů oprávnění k používání diáře pro sestru, recepci nebo pro ostatní kolegy.

Vysoká úroveň zabezpečení dat.

Co přináší

 • Pacientům
  • Objednávání k lékaři na konkrétní termín
   Díky objednávacímu systému MAX si můžete domluvit konkrétní termín vyšetření u svého lékaře a vyhnout se tak nepříjemnému čekání před vstupem do ordinace.
  • Objednání ke specialistovi přímo z ordinace lékaře
   Lékař vás také může v případě potřeby objednat přímo ze své ordinace na další odborné vyšetření, popřípadě na lůžkovou zdravotní péči. Prostřednictvím elektronického diáře MAX má lékař online přehled o volných termínech svých kolegů, takže vám může nabídnout konkrétní termín návštěvy a vybrat pro vás nejvhodnější ordinaci specializovaného vyšetření v lokalitě, kterou preferujete.
  • Lepší přístup k informacím
   Lékaři zapojení do systému MAX vám mohou zaslat SMS zprávu nebo e-mail s dohodnutým termínem vyšetření, popřípadě vás mohou stejným způsobem upozornit na jeho změny. Lékaři tohoto komunikačního nástroje také využívají pro zasílání informací ohledně přípravy na vyšetření, seznámení s průběhem vyšetření nebo k pozvání pacienta na preventivní prohlídku.
 • Lékařům
  • Pro vás, kteří se rozhodnete využívat medicínský automatizovaný komunikační systém MAX, je připraven moderní systém pro objednávání pacientů a komunikaci, který umožní efektivně organizovat váš pracovní čas.
  • Instalace, zaškolení a podpora zdarma
   Využívání služeb systému MAX není zpoplatněno žádným paušálním poplatkem a instalaci i zaškolení lékaře pro práci s diářem poskytujeme zdarma.
  • Efektivní využití pracovní doby a organizace času
   Do vašeho počítače je nainstalován elektronický diář MAX, v němž si definujete vlastní ordinační dobu a délku výkonu. V případě potřeby technické konzultace nebo nastavení diáře MAX jsme vám na lince podpory k dispozici.
  • Ochrana soukromí - iKód poskytovatele
   Pacientovi nemusíte zveřejňovat vaše telefonní číslo. Při aktivaci v systému je vám generován iKód, který slouží pro vaši identifikaci v systému. Pacient se následně dovolá na vámi preferovaný telefon ať už mobilní nebo pevnou linku. V systému si můžete nastavit i více telefonních čísel a časy, kdy budete na konkrétním čísle přístupný. Toto je zejména vhodné pro lékaře, kteří ordinují ve více ordinacích. Váš iKód předáte pacientovi ve formě vizitky, kterou zdarma dostanete při vašem vstupu do systému MAX.
  • Včasná informovanost vašich pacientů o změnách v termínech péče 
   Systém vám umožňuje informovat automaticky pacienty formou emailu nebo SMS o blížícím se vyšetření, o změnách termínů plánované péče, popřípadě vybrat určitou skupinu pacientů a hromadně je vyzvat k návštěvě na preventivní vyšetření apod.